Zrób to sam - świece sojowe

Opublikowano: 22.04.2024

Warsztaty z wykonywania świec sojowych odbyły się w Filii „Siódemka” w ramach projektu #Biblioteka dla Wszystkich. Moje miejsce.

Kolejne spotkanie plastyczne dla dorosłych przyciągnęło sporą grupę zainteresowanych.  Świece sojowe w różnych konfiguracjach zapachowych mogą pięknie udekorować mieszkanie, ale także mogą być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.  Do wykonania ich potrzebujemy wosku sojowego, słoiczka oraz knota. Po krótkim instruktażu zabraliśmy się za roztapianie wosku i wybieranie dodatków oraz zapachów. Każdy miał inny pomysł na swoją świecę. Lawenda, wanilia, cynamon królowały wśród zapachów, a kolorowe wstążki ozdobiły słoiczki.

Wkrótce kolejne warsztaty dla dorosłych. Śledźcie naszego facebooka.

Projekt „Biblioteka dla Wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.