Podziękowanie od Rady Seniorów Miasta Konina

Opublikowano: 06.12.2022

podziękowanie dyplomDziałania na rzecz grupy senioralnej skupionej wokół Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie spotkały się z wyrazami uznania Rada Seniorów Miasta Konina i Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego.

Dziękujemy wykładowcom z Wyższej Szkoły Kadr Menadżerskich w Koninie, trenerom, uczestnikom: warsztatów, spotkań, wycieczek oraz Pani Belindzie Tomczak (Linda Górniak) – animatorce grupy za miłą współpracę z naszą biblioteką i biblioteczną grupą LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI.

Większość działań skierowanych do seniorów zrealizowaliśmy dzięki projektowi "LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI – senior w konińskiej bibliotece”.

Treść podziękowania:

Podziękowanie. Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie za okazane wsparcie dla szerokiej rzeszy zadowolonych Seniorów. Wyrazy uznania za bezinteresowną pomoc, szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności. Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, za Radę Seniorów Przewodnicząca Ewa Behnke. Konin, 2022 r.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.