Ogłaszamy abolicję książkową „Bezkarny maj 2021”

Opublikowano: 11.05.2021

Plakat promujący akcję "Bezkarny maj 2021". Projekt: Emilia Guźnik.Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie Damian Kruczkowski ogłasza dni abolicji książkowej, które potrwają od 10 do 31 maja 2021 roku.

Oznacza to, że Czytelnicy przetrzymujący książki będą mieli możliwość ich zwrotu bez obciążania karą, która naliczana jest w przypadku przetrzymania książek dłużej, niż pozwala na to regulamin biblioteki.

Kara finansowa zostanie anulowana pod warunkiem, że Czytelnik odda wszystkie przetrzymywane książki.

Zachęcamy do skorzystania z abolicji, szczególnie tych niefrasobliwych Czytelników, którzy zapomnieli o oddaniu książek i przetrzymują je od wielu miesięcy, a nawet od kilkunastu lat.

Regulamin abolicji książkowej "Bezkarny maj 2021".

Pobierz, wypełnij i oddaj druk zwrotu wraz z przetrzymanymi książkami.