Bajanie na Bulwarach Nadwarciańskich

Opublikowano: 12.06.2018

W sobotę, 9 czerwca, na konińskich bulwarach, Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie rozpoczęła cykl comiesięcznych spotkań promujących czytelnictwo wśród młodych koninian.

Nic tak przecież nie zachęci potencjalnych czytelników do sięgnięcia po książkę jak żywy z nią kontakt. Można do tego wykorzystać również inne formy owej zachęty jaką jest na przykład teatrzyk kamishibai.

Kotka Milusia była bohaterką dzisiejszego spotkania, to ona odwiedziła bulwary w tę gorącą sobotę.

Powstało nawet kilka jej portretów. Ciekawostki o kotach również potrafią wzbudzić duże zainteresowanie, zwłaszcza tych wszystkich, którzy są ich miłośnikami.

Na takie i innego rodzaju bajania tym razem zaprosiła Filia "Chorzeń", następne spotkanie odbędzie się za miesiąc, z inną filią biblioteczną, która z pewnością zaoferuje inne ciekawe opowieści.