Darmowy dostęp do platformy Empik Go

Opublikowano: 04.08.2023

Wszystkich zwolenników ebooków, audiobooków oraz podcastów zachęcamy do korzystania z nowej, bogatej oferty jaką proponuje platforma Empik Go.
Mnogość tytułów cyfrowych (a jest ich ponad 100 tys.) sprawi, że każdy czytelnik na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kody do platformy Legimi będą dostępne w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych w budynku głównym MBP w Koninie przy ul. Dworcowej 13.

Ogólne zasady

1. W celu skorzystania z usług platformy Empik Go należy zgłosić się do Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych w budynku głównym MBP w Koninie przy ul. Dworcowej 13. Podstawą skorzystania z usług jest posiadanie przez Czytelnika aktywnej karty bibliotecznej.
  2. Po weryfikacji karty Czytelnik otrzymuje jeden kod dostępu do platformy Empik G
  3. Należy założyć konto, a następnie zalogować się na stronie empik.com
  4. Otrzymany kod należy wpisać na stronie Empik.
  5. Warto pobrać aplikację Empik Go aby móc wygodnie korzystać z dostępnych pozycji. Epik Go sprawdzi się również na wielu urządzeniach tj.: Smartfon z systemem Android lub IOS, Tablet lub Czytnik (np. Kindle).
  6. Czytelnik zobowiązany jest do zapoznania i przestrzegania regulaminu wypożyczeń.

Otrzymany kod do aktywacji ma miesięczny okres ważności. Po upływie tego okresu Czytelnik musi się udać do Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych po następny kod, jednak nie wcześniej niż miesiąc po zakończeniu ważności poprzedniego.

Biblioteka posiada ograniczoną liczbę miesięcznych kodów. W ramach usługi Czytelnik może bezpłatnie wypożyczyć dowolną liczbę z dostępnych pozycji na platformie Empik Go. Wypożyczone pozycje mogą być czytane w formie online oraz offline.

Ważne!

Z 1 kodu można korzystać maksymalnie na 2 urządzeniach w następującej konfiguracji: 1 czytnik oraz 1 urządzenie mobilne. Kod jest ważny przed 30 dni od momentu aktywacji i należy go aktywować w miesiącu, w którym czytelnik otrzymał kod.

Empik Go wyróżnią się swoimi oryginalnymi (niedostępnymi na innych platformach) słuchowiskami oraz podcastami. Ponadto każdy posiadacz kodu będzie miał dostęp do szerokiej bazy ebooków, audiobooków, a nawet e-komiksów!

Grafika promująca usługę Empik Go. Projekt: Empik Go: audiobooki, ebooki, podcasty i komiksy