Kindle dla czytelników z Ukrainy w naszej Bibliotece

Opublikowano: 27.06.2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie włączyła się w akcję #CzytanieChroni. W ramach tej inicjatywy otrzymaliśmy, od LEGIMI oraz Fundacji Powszechnego Czytania, czytnik ebooków firmy Kindle oraz trzy kody dla czytelników zainteresowanych dostępem do książek w języku ukraińskim. Dzięki przyznanym kodom czytelnicy będą mogli korzystać z platformy LEGIMI.

Aktywacja kodu

1. Przejdź na stronę Fundacji Powszechnego Czytania i zaakceptuj regulamin korzystania z serwisu.
  2. Załóż konto w Legimi i pobierz bezpłatną aplikację Legimi. Niestety, obsługa serwisu jest dostępna wyłącznie w języku polskim, ale na wskazanej stronie prowadzimy czytelnika przez proces aktywacji krok po kroku.

Kod będzie można aktywować w okresie od 1 do 31 lipca bieżącego roku, a po aktywacji będzie możliwe czytanie przez cały miesiąc (na przykład kod aktywowany 10 lipca umożliwi korzystanie z Legimi do 10 sierpnia).

Na jedno konto czytelnika można podłączyć 2 urządzenia, takie jak smartfon, tablet lub komputer.

Instrukcja wgrywania ebooków na czytniki Kindle

1. Zaloguj się wcześniej w aplikacji Legimi lub na stronie www.legimi.pl.
  2. Dodaj wybrane książki na półkę użytkownika, oto szczegółowa instrukcja.

Як_користуватися_підпискою_Legimi_на_рідері_Kindle

Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości dostępu do literatury ukraińskiej oraz do odkrywania nowych światów przez czytanie. MBP w Koninie zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji #CzytanieChroni.

Legimi logologo Fundacji Powszechnego Czytania