mlodzi naukowcy siodemka

Informujemy Czytelników
Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Koninie,
że dnia 16.09.2019 r. (poniedziałek)

Filia "Jedenastka"

będzie czynna
w godz. 10:00-17:00.

mlodzi naukowcy siodemka

Informujemy Czytelników
Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Koninie,
że dnia 20.09.2019 r. (piątek)
placówki biblioteczne

będą czynne
do godz. 17:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

mlodzi naukowcy siodemkaZMIANA GODZIN OTWARCIA
FILII BIBLIOTECZNYCH

SPRAWDŹ

mlodzi naukowcy siodemkaKIERMASZ KSIĄŻEK

RÓWNIEŻ WE WRZEŚNIU

ZAPOZNAJ SIĘ

mlodzi naukowcy siodemkaZróbmy sobie przerwę na wspólne czytanie.

„Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem”.

Oddaj swój głos na Miejską Bibliotekę Publiczną w Koninie.
KINDER MLECZNA KANAPKA nagradza 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów.

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019 r. Można oddać 1 głos, raz dziennie.

ZAGŁOSUJ NA BIBLIOTEKĘ

mlodzi naukowcy siodemkaUprzejmie informujemy, iż z dniem 9 września 2019 r., uległ zmianie adres e-mail Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres: sekretariat@mbp.konin.pl.

Informujemy, że adres mbp@konin.home.pl będzie dostępny do 31.12.2019 r.
Prosimy o zmiany naszych adresów e-mail w państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

Kiermasz książki

Chcesz kupić dobrą książkę nie wydając przy tym kilkudziesięciu złotych? Teraz masz taką okazję. Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie otwiera właśnie swoje magazyny książek.

Poniżej zamieszczamy bazę książek przeznaczonych do sprzedaży:

KIERMASZ RÓWNIEŻ WE WRZEŚNIU

mlodzi naukowcy siodemkaBAZA KSIĄŻEK
AKTUALIZACJA: 16.09.2019

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wyprzedaży Książek:

1. Organizatorem kiermaszu wyprzedaży książek używanych, wycofanych z obiegu bibliotecznego, jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.
  2. Kiermasz ma charakter cykliczny i będzie odbywać się w każdy piątek lipca i sierpnia 2019 roku, w godzinach od 10.00 do 16.30, przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, od strony ulicy Dworcowej 13. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, kiermasz zostaje przeniesiony do budynku biblioteki.
  3. Książki przeznaczone do sprzedaży wycenione są na 2.00 zł/egzemplarz.
  4. Dodatkowo oferujemy dostęp do odrębnego, niż kiermasz, zasobu książek wycofanych z obiegu bibliotecznego. W tym przypadku zainteresowani mogą pobrać i zapoznać się z bazą książek przeznaczonych do wyprzedaży wyłącznie poprzez baner „Kiermasz książek” zamieszczony na naszej stronie internetowej mbp.konin.pl.
  5. Baza książek aktualizowana jest cyklicznie - raz w tygodniu (poniedziałek).
  6. Zamówienia książek dostępnych pod banerem „Kiermasz książek” realizowane są drogą mailową. Spis zamówionych książek (obowiązkowo - numer magazynowy, autor, tytuł) prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  7. Zamówienia na książki złożone drogą mailową (w danym tygodniu - do środy włącznie) można będzie odebrać w najbliższy piątek, w czasie trwania kiermaszu.
  8. Zamawiający książki nie jest zobowiązany do zakupu zamówionych książek. Ma prawo je obejrzeć i dopiero wtedy podjąć decyzję o zakupie.
  9. Zamówienia, które wpłyną na maila po środzie realizowane będą w następnym tygodniu.
  10. O realizacji zamówienia złożonego drogą mailową decyduje jego kolejność – pierwszeństwo zakupu mają osoby, które wcześniej złożyły zamówienie na konkretny tytuł książki. Decyduje data i godzina otrzymania zamówienia.
  11. Nieodebrane w ciągu tygodnia zamówienia wracają na półkę.
  12. Nie oferujemy wysyłania zamówionych książek.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie z siedzibą przy ul. Dworcowej 13. REGON: 311097510.
  2. Biblioteka wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 63 242 85 37 w.107.
  3. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
    1. realizacji złożonego zamówienia drogą elektroniczną na książki przeznaczone do wyprzedaży,
  4. Podanie przez Pani/a danych osobowych takich jak: adres e-mail, imię i nazwisko jest obowiązkowe w celu przyjęcia i realizacji zamówienia, a ich niepodanie skutkuje brakiem jego realizacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/a dane będą przechowywane przez miesiąc do momentu odbioru złożonego zamówienia
  6. Dostęp do Pani/a danych osobowych mają jedynie upoważnieni przez Administratora pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.
  7. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, że przetwarzanie danych osobowych Pana/i narusza ogólne przepisy rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  9. Pana/i dane nie będą podlegały profilowaniu.