CREATE YOUR POWER! czyli jak budować swoją pewność siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie, Filia "Starówka" zapraszają na warsztat: CREATE YOUR POWER! Czyli jak budować swoją pewność siebie.

Czy wiesz, że Twoja pewność siebie zależy od jednej osoby? OD CIEBIE! TY SAM możesz zbudować ją w sobie! Pod warunkiem, że naprawdę Ci na tym zależy i rzeczywiście tego chcesz.

Podczas warsztatu:

• zmierzysz się ze swoim myśleniem na temat pewności siebie,
  • oszacujesz poziom swojej pewności siebie,
  • poznasz schemat zachowania asertywnego, który upraszcza wiele życiowych sytuacji, uwalnia od wewnętrznego ciężaru oraz skutecznie buduje pewność siebie,
  • dostaniesz wskazówki, jak dalej budować i wzmacniać swoją pewność siebie,
  • spędzisz czas w twórczej atmosferze.

Warsztat poprowadzi Aleksandra Lenard
Zdjęcie Aleksandry LenardJestem trenerem i coachem. Prowadzę Pracownię Rozwoju Osobistego MOŻNA INACZEJ, koncentrującą się na wspieraniu i motywowaniu ludzi otwartych na wewnętrzny rozwój, tak, by osiągali swoje cele z pełną odwagą i wiarą w siebie! Pomagam wzmacniać pewność siebie, przekraczać wewnętrzne bariery oraz podkręcać motywację do działania!

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy telefonicznie.
Tel. 605 343 530
www.aleksandralenard.com