mlodzi naukowcy siodemkaKIERMASZ KSIĄŻEK

ZAPOZNAJ SIĘ

mlodzi naukowcy siodemkaUprzejmie informujemy, iż z dniem 9 września 2019 r., uległ zmianie adres e-mail Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres: sekretariat@mbp.konin.pl.

Informujemy, że adres mbp@konin.home.pl będzie dostępny do 31.12.2019 r.
Prosimy o zmiany naszych adresów e-mail w państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

CREATE YOUR POWER! czyli jak budować swoją pewność siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie, Filia "Starówka" zapraszają na warsztat: CREATE YOUR POWER! Czyli jak budować swoją pewność siebie.

Czy wiesz, że Twoja pewność siebie zależy od jednej osoby? OD CIEBIE! TY SAM możesz zbudować ją w sobie! Pod warunkiem, że naprawdę Ci na tym zależy i rzeczywiście tego chcesz.

Podczas warsztatu:

• zmierzysz się ze swoim myśleniem na temat pewności siebie,
  • oszacujesz poziom swojej pewności siebie,
  • poznasz schemat zachowania asertywnego, który upraszcza wiele życiowych sytuacji, uwalnia od wewnętrznego ciężaru oraz skutecznie buduje pewność siebie,
  • dostaniesz wskazówki, jak dalej budować i wzmacniać swoją pewność siebie,
  • spędzisz czas w twórczej atmosferze.

Warsztat poprowadzi Aleksandra Lenard
Zdjęcie Aleksandry LenardJestem trenerem i coachem. Prowadzę Pracownię Rozwoju Osobistego MOŻNA INACZEJ, koncentrującą się na wspieraniu i motywowaniu ludzi otwartych na wewnętrzny rozwój, tak, by osiągali swoje cele z pełną odwagą i wiarą w siebie! Pomagam wzmacniać pewność siebie, przekraczać wewnętrzne bariery oraz podkręcać motywację do działania!

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy telefonicznie.
Tel. 605 343 530
www.aleksandralenard.com

milowy slup 2019 rozstrzygniecie plakatZakończył się XXXIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki MILOWY SŁUP Konin 2019. Jego rozstrzygnięcie odbędzie się 22 listopada 2019 r. o godzinie 16.00 w sali konińskiego ratusza przy ul. Wiosny Ludów 6.

Podczas uroczystości – oprócz werdyktu jury – o refleksji lirycznej nad związkiem czasu, poezji i sprawiedliwości obecnej w tegorocznych konkursowych wierszach opowie prof. dr hab. Tomasz Mizerkiewicz (historyk i teoretyk literatury, krytyk literacki – przewodniczący jury).

Uzupełnieniem listopadowego popołudnia będzie refleksyjny recital Sławomira Pilarskiego – gitarzysty, wokalisty – zatytułowany „Z wrażliwości się nie wyrasta”.

Będzie też można spotkać się i porozmawiać przy kawie z laureatami Konkursu.

Na wydarzenie zaprasza organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie oraz współorganizatorzy: Miasto Konin i Towarzystwo Przyjaciół Konina.