mlodzi naukowcy siodemkaWakacyjny kiermasz ksiązek używanych.

Gdzie?

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie
przed budynkiem od ul. Dworcowej,
w razie niepogody - w holu przed Wypożyczalnią Główną.

Kiedy?
Każdy piątek
w czasie wakacji 2019 od godz. 10.00 do godz. 16.30.

Jakie ceny?

Po 2 zł za egzemplarz.

Co sprzedajemy?
Oferujemy książku używane: literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, literaturę popularnonaukową, albumy, słowniki, lektury, płyty CD.

mlodzi naukowcy siodemkaFilia "Starówka" serdecznie zaprasza na pokaz chemiczny połączony z warsztatami Młodzi naukowcy - niezwykły świat chemii.

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania:

• Co wspólnego z chemią ma czerwona kapusta?
  • Jak nadmuchać balonik za pomocą octu?
  • Jak otrzymać niezniszczalne bańki mydlane?
  • Jakie magiczne właściwości ma woda?

Przyjdź koniecznie do biblioteki w środę (07.08.2019) lub w piątek (30.08.2019) o godzinie 13.00.

kiermasz ksiazki startowa

Wakacje 2018. Otwiera nowe okno z planem imprez w okresie letnim. Plik w pdf.

CREATE YOUR POWER! czyli jak budować swoją pewność siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie, Filia "Starówka" zapraszają na warsztat: CREATE YOUR POWER! Czyli jak budować swoją pewność siebie.

Czy wiesz, że Twoja pewność siebie zależy od jednej osoby? OD CIEBIE! TY SAM możesz zbudować ją w sobie! Pod warunkiem, że naprawdę Ci na tym zależy i rzeczywiście tego chcesz.

Podczas warsztatu:

• zmierzysz się ze swoim myśleniem na temat pewności siebie,
  • oszacujesz poziom swojej pewności siebie,
  • poznasz schemat zachowania asertywnego, który upraszcza wiele życiowych sytuacji, uwalnia od wewnętrznego ciężaru oraz skutecznie buduje pewność siebie,
  • dostaniesz wskazówki, jak dalej budować i wzmacniać swoją pewność siebie,
  • spędzisz czas w twórczej atmosferze.

Warsztat poprowadzi Aleksandra Lenard
Zdjęcie Aleksandry LenardJestem trenerem i coachem. Prowadzę Pracownię Rozwoju Osobistego MOŻNA INACZEJ, koncentrującą się na wspieraniu i motywowaniu ludzi otwartych na wewnętrzny rozwój, tak, by osiągali swoje cele z pełną odwagą i wiarą w siebie! Pomagam wzmacniać pewność siebie, przekraczać wewnętrzne bariery oraz podkręcać motywację do działania!

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy telefonicznie.
Tel. 605 343 530
www.aleksandralenard.com