mlodzi naukowcy siodemka

24 stycznia 2020 r.

Ruszamy
z nową stroną
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

mlodzi naukowcy siodemkaMiejska Biblioteka Publiczna w Koninie zaprasza dzieci w wieku 1-5 lat z matkami, ojcami, dziadkami, opiekunami na:

STORYTIME!
Czas opowieści
.

Spotkania odbywają się:

• w każdą środę o dodz. 11.00,
  • w każdy czwartek o godz. 16.30

w Filii dla Dzieci i Młodzieży.

Zajęcia w języku angielskim poprowa Emily Protheroe - pedagożka, nauczycielka, mama.

mlodzi naukowcy siodemkaKIERMASZ KSIĄŻEK

ZAPOZNAJ SIĘ

Zabawy plenerowe

W Filii „Siódemka” tym razem duuużo ruchu. Dzieci, które odwiedziły nas w ramach wakacyjnego spotkania zmierzyły się w konkurencjach na zwinność i koncentrację. Nie brakowało chętnych do spróbowania swoich sił w nietypowych zadaniach, takich jak spacer w kole, wędrówka na wiaderkach oraz wyścigi na piłkach.

Zmęczeni, ale uśmiechnięci usiedliśmy na dworze, by wysłuchać opowiadania Renaty Piątkowskiej pt. „Osa”, o nieznośnym owadzie, który nieproszony wpadł do przedszkola na obiad.

Po lekturze przyszedł czas na dalszą część sportowych zmagań. Uczestnicy zajęć, przy użyciu mapy, przygotowali ścieżkę zdrowia. Tor sprawnościowy, narysowany kredami na chodniku, należało później „pokonać”.

Spotkanie zakończyło się efektowną niespodzianką, czyli puszczaniem wielkich tęczowych baniek. Sprawiło to frajdę wszystkim, tym małym i tym większym.

Dziękujemy za udział w naszych cotygodniowych spotkaniach.

© 2007-2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie Projekt i realizacja: Paweł Szczepaniak

mlodzi naukowcy siodemkaZ okazji 75. rocznicy wyzwolenia Konina
Współpracy Polska-Wschód