Nadszedł czas wakacji, beztroski, odpoczynku od szkoły, przedszkola. Przed dziećmi dwa miesiące pięknej pogody i zabawy, bez obowiązków szkolnych, nauki.

Oprócz rodzinnych wyjazdów w góry, nad morze, czy inne ciekawe miejsca można też atrakcyjnie przeżyć ten okres w mieście. Instytucje kultury wychodzą naprzeciw potrzebom młodszych i starszych mieszkańców i oferują atrakcyjne formy spędzenia wolnego czasu.

W bibliotece najważniejszą rolę pełni książka. Jest ona źródłem poznawania nowych bohaterów i ciekawych przygód. Również inspiracją kreatywnych zajęć i zabaw.

Licznie przybyli do "Siódemki" uczestnicy wysłuchali dwóch historii z książki Opowiadania do chichotania Renaty Piątkowskiej. Ich lekki i zabawny temat podobał się młodym słuchaczom.

Po odprężeniu z literaturą zaprosiliśmy grupę do przygotowania podwodnego świata, pełnego kolorowych ryb, rozgwiazd i innych stworzeń morskich. W wesołym harmidrze powstały oryginalne prace.

Następne spotkanie w najbliższy czwartek. Serdecznie zapraszamy.