Zapraszamy na sesję fotograficzną "Z książką w tle"

Opublikowano: 16.05.2023

Zapraszamy do ostatnich już działań w ramach inicjatywy oddolnej Renata Rudowicz pt. „Fotograficzne zbliżenia”.

Spotkanie warsztatowe „Z książką w tle” odbędzie się w czwartek 18 czerwca 2023 r., o godz. 17.00 w Parku Chopina w Koninie. Poprowadzi je Anna Małkowicz. Warsztaty będą próbą sprawdzenia i wykorzystania zdobytej do tej pory wiedzy i umiejętności z zakresu fotografii, ale również miejscem i czasem na wyzwolenie kreatywności w przedstawieniu spotkań czytelnika z jego ulubioną książką.

Przed nami jeszcze wystawa podsumowująca projekt - 16 czerwca 2023 r. w Filii „Siódemka”, ul. Sosnowa 16, o godz. 17.00. Na wystawie będzie można zobaczyć powstałe podczas sesji fotografie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025.

Plakat promujący sesję fotograficzną pt. "Z książką w tle". Projekt Tymoteusz Rudowicz.