Rozstrzygnięcie XLII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Milowy Słup" - Konin 2022 oraz I Поетичнoгo Конкурсу ВЕРСТОВИЙ СТОВП – РАЗОМ

Opublikowano: 17.09.2022

Plakat Milowy SłupMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie ma zaszczyt zaprosić 7 października 2022 roku16.30 do Centrum Kultury i Sztuki "Oskard" (Klubokawiarnia NOT) na Rozstrzygnięcie XLII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Milowy Słup" - Konin 2022 oraz I Поетичнoгo Конкурсу ВЕРСТОВИЙ СТОВП – РАЗОМ.

W programie wręczenie nagród oraz występ Zofii Woźniak (wokal) i Roberta Goździewicza (akompaniament) z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie w repertuarze Kwiatu Jabłoni (opiekun: Sylwia Dziardziel).

16 września 2022 roku Jury wyłoniło alfabetyczną listę laureatów

Wstęp wolny.

Wydarzenie odbywa się w ramach Konińskiej Jesieni Poetyckiej dofinansowanej ze środków pochodzących z Fundacji PZU.