E-book LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2

Opublikowano: 28.12.2023

Celem zadania LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2 była kontynuacja zadania LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI - senior w konińskiej bibliotece zapoczątkowanego w 2022 roku. Poprzez działania w zadaniu promowaliśmy MBP w Koninie wraz z jej zasobami jako nowoczesne miejsce, w którym oprócz podstawowej działalności bibliotecznej wprowadzane są nowe usługi oraz działania nastawione na budowanie wspólnot i otwartość na zachodzące zmiany.

LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2 to wydarzenia nastawione na aktywizację czytelnictwa, postrzeganie biblioteki jako "trzeciego miejsca" i strefy działań międzypokoleniowych, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji, zagospodarowanie potencjałów i zasobów tkwiących w różnorodności uczestników i pokoleń. Zadanie skierowane było do seniorów 60+ oraz do młodych ludzi z Konina i powiatu konińskiego.

Podsumowaniem zadania LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2 jest e-book. Zapraszamy do lektury.

Okładka ebooka "Laboratorium Dojrzałości 2". Projekt: Paweł Szczepaniak.