Książkowe wianki – warsztaty z Beatą Woźniak

Opublikowano: 13.12.2023

Kolejne, artystyczne warsztaty za nami. 11 grudnia odbyły się warsztaty pt. " Książkowe wianki", które poprowadziła Beata Woźniak z Pracowni Artystycznej Beta Art.

Ideą warsztatów było danie drugiego życia starym, zdekompletowanym książkom. W warsztatach brały udział nasze Seniorki, które w kreatywny sposób wykonały wianki oraz anioły. Jak mówiły Seniorki, ta forma relaksu i okazja spotkania się w kreatywnym gronie są bezcenne. Każda z pań wykonała swój niepowtarzalny wianek, a niektóre wykonały również anioły do zawieszenia na choince. Jak widać na załączonych zdjęciach, zabawa z książką była bardzo kreatywna, a panie uśmiechnięte. Jedna z uczestniczek warsztatów podarowała swój wianek Suzannie Raiton, Ukraince, która jest zaprzyjaźniona z grupą seniorów LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2.

Warsztat "Książkowe wianki" realizowany jest w ramach Laboratorium Dojrzałości 2.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Uczestnicy warsztatów tworzą książkowe wianki. Fot. MBP w Koninie