Spotkanie organizacyjne w ramach LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 3

Opublikowano: 14.05.2024

Zapraszamy Seniorów w dniu 14.05.2024 r., godz. 12.00 na spotkanie organizacyjne w ramach projektu LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 3. Będzie to doskonała okazja, abyśmy mogli spotkać się razem i omówić wszystkie, ważne kwestie dotyczące naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Data spotkania: 14.05.2024 r.

Godzina: 12.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, ul. Dworcowa 13, sala konferencyjna

Podczas spotkania przeprowadzimy krótka ankietę, dlatego prosimy o zabranie ze sobą okularów i długopisu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Plakat informujący o spotkaniu organizacyjnym LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 3 w MBP w Koninie. Projekt: MBP w Koninie (eg)