Ebook z realizacji projektu "Laboratorium Dojrzałości..."

Opublikowano: 30.11.2022

W związku z realizacją projektu „LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI – senior w konińskiej bibliotece” wydaliśmy e-book pod takim samym tytułem jak nazwa projektu. W e-booku zamieściliśmy wybór relacji i zdjęć z wydarzeń, które były realizowane w ramach projektu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w 2022 roku. Kompletna informacja o poszczególnych działaniach w ramach projektu znajduje się na stronie MBP w Koninie na FB.

Seniorzy w wieku 60+ to jedna z najliczniejszych grup czytelników w MBP w Koninie i grupa osób, która chętnie brała udział w działaniach związanych z realizacją bibliotecznego zadania LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI. Zainteresowanie działaniami w ramach projektu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Realizacja zadania przyczyniła się do integracji i aktywizacji seniorów 60+ wokół nowej oferty czytelniczej i kulturalnej MBP w Koninie i pomogła lepiej przygotować się do pełnienia roli bibliotecznego centrum działań społeczno-kulturalnych, które będzie realizowało potrzeby i wyzwania związane z tą grupą czytelników w naszej bibliotece.

Plik do pobrania

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.