Książki dla rodziców w Filii „Medycznej”

Opublikowano: 11.04.2022

zdjęcie książekFilia „Medyczna” wzbogaciła właśnie swoje zbiory o kilkanaście tytułów z Serii Rodzicielskiej, współtworzonej przez najlepszych w Polsce ekspertów i autorów, specjalizujących się w tematach takich jak:

• ciąża,
  • poród,
  • połóg,
  • karmienie piersią,
  • opieka nad dzieckiem,
  • seksualność,
  • rozwój,
  • komunikacja czy zdrowie.

Rodzice, którzy sięgną po te książki, mogą mieć pewność, że zawarte w nich informacje są aktualne, rzetelne i oparte na najnowszych badaniach.

Zakup został dokonany w ramach projektu Czytamy z filiami - nowe książki dla bibliotek osiedlowych, realizowanego dzięki wsparciu Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Również w Filiach: „Chorzeń”, „Gosławice”, „Łężyn” i „Siódemka” pojawiły się nowe tytuły. Zachęcamy Państwa do skorzystania z wciąż poszerzającej się oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej.

{galeria}{/galeria}