Spotkanie autorskie z Marią Peszek

Opublikowano: 14.03.2023

Nie zapominaj, że za kulisami dzieją się tak naprawdę najciekawsze rzeczy.

I za takie kulisy swojego życia wprowadziła NAS sama Maria Peszek. Najpierw przez wydanie książki w październiku, a następnie przez barwne i soczyste opowieści, podczas wczorajszego, specjalnego spotkania autorskiego.

Rozmawialiśmy o prawdziwej szczerości, na jaką postawili tworząc książkę z ojcem - Janem Peszkiem. O tym, jak wyglądał proces tworzenia, rozmowy, oraz czy czuje się spokojna w tym momencie życia. Bardzo cieszy NAS, równie aktywna publiczność, która zadawała pytania Marii. Były dużo emocji. Wzruszenie, śmiech i mnóstwo inspirujących przemyśleń. Czyli wszystko to, na co czekaliśmy.

Dziękujemy WAM za ciekawe pytania do Marii, oraz za tak dużo dobrych słów które kierowaliście do autorki podczas podpisywania książek w foyer! ( tak długiej kolejki dawno nie widzieliśmy u NAS!)

Spotkanie tłumaczyła na PJM Karina Akseńczuk.

Organizatorami byli: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Konin. Tu płynie energia

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Konin Lubi Książki 8” z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.