Skip to main content

Męski krąg

  Piątek, 28.06.2024 godz. 18:00
  Wypożyczalnia Zbiorów Audiowizualnych
ul. Dworcowa 13
Konin
  Akcje | Wydarzenia

Męski krąg to nowa przestrzeń stworzona z myślą o mężczyznach i wyłącznie dla nich. W kręgu każdy mężczyzna znajdzie bezpieczne miejsce dla siebie.

Czym jest "męski krąg"? 

"Męskie kręgi" mogą kojarzyć się sekciarsko i dwuznacznie. Nic w tym dziwnego. W końcu w Polsce to nadal egzotyczny twór. "Męski krąg" to po prostu otwarte spotkania mężczyzn, bez względu na orientacje czy różnice światopoglądowe. Krąg jest symbolem równości. W kręgu nie ma miejsca na hejt, rywalizację, ocenianie. To miejsce służące budowaniu wartościowych relacji, rozmów i wymiany doświadczeń. Krąg ma strukturę i proste zasady, z których najważniejszą stanowi poufność.

Jak wyglądają spotkania "męskiego kręgu"?

Każde spotkanie kręgu ma temat wiodący, wokół którego toczymy dyskusję. Rozmawiamy o sprawach, które dotyczą nas - mężczyzn, o relacjach z kobietami, o relacjach z mężczyznami, o ojcach, o matkach, o przyjaźniach, o oczekiwaniach, o lękach i wyzwaniach codzienności. Dużo rozmawiamy o dbaniu o siebie i o komforcie życia jakiego każdy z nas potrzebuje i poszukuje. Na naszych spotkaniach słuchamy siebie wzajemnie, nie oceniamy, dzielimy się doświadczeniami i okazujemy wsparcie.

Co zyskasz przyłączając się do kręgu?

Krąg pomaga przekroczyć granice, jakie stawia przed nami codzienność. Ułatwia nawiązywanie relacji, sprzyja budowaniu trwałych, wartościowych przyjaźni, opartych na szczerości i zaufaniu. Krąg daje szersze spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, szansę na jej zrozumienie i akceptację.   

Zapraszamy Wszystkich Panów na pierwsze spotkanie "Męskiego kręgu", które odbędzie się już 28.06 o godz. 18.00 w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych przy ul. Dworcowej 13 w Koninie.