Światowy Dzień Drzewa

Opublikowano: 10.10.2023

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zachęca do wspólnego celebrowania Światowego Dnia Drzewa, które w Polsce obchodzone jest 10 października. Z tej okazji w dniach 10 - 16 października do biblioteki można przynieść własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną, która przedstawi wybrany gatunek drzewa. Pracę wykonujemy dowolną techniką, w formacie A4. Na każdego artystę czekać będzie miła niespodzianka, a wszystkie przyniesione "drzewa" będzie można podziwić na wystawie w naszej Wypożyczalni.

Grafika przedstawia dłoń i rosnące na niej drzewo. Wokół drzewa jest dużo liści w jesiennych kolorach, a na górze plakatu napis: 10 października - Dzień Drzewa. Proj. Wypozyczalnia dla Dzieci i Młodzieży.