Biedronki jesienią w Filii "Jedenastka"

Opublikowano: 17.11.2017

We wtorkowe jesienne przedpołudnie, grupa dzieci z Przedszkola nr 14 imienia Krasnala Hałabały, uczestniczyła w spotkaniu z książkami w bibliotece.

Dzieci z ogromnym zaciekawieniem zwiedzały jej wnętrze, gdyż znalazły się w nim po raz pierwszy. Dziwiła je ogromna ilość książek na półkach.

Dowiedziały się, że pani pracująca w bibliotece, to bibliotekarka. Mogły też zobaczyć, na czym polega wypożyczanie książek. Wytłumaczono przedszkolakom, jak należy zachowywać się w tym miejscu i że należy dbać o książki.

W kolejnej części spotkania dzieci zasiadły w kąciku czytelniczym, w którym czytano im jesienne opowiadania, przeprowadzono pogadankę o zwiastunach jesieni. Jak się okazało, przedszkolaki na ten temat dużo wiedziały. Następnie przyszedł czas na zabawę w jeżyki, a potem w żabki.

Na zakończenie przyszedł czas na indywidualne spotkania z książeczkami dla najmłodszych, poznawanie kolorowych ilustracji i czytanie krótkich bajeczek. Przedszkolaki z zadowoleniem wracały do przedszkola, a pani przedszkolanka z bajkami terapeutycznymi pod pachą.

There are no images in the gallery.