Ebook z realizacji projektu "Co słonko widziało?...

Opublikowano: 30.11.2022

Projekt „Co słonko widziało? – promocja twórczości Marii Konopnickiej dla dzieci” powstał w związku z przypadającą w maju 2022 roku 180. rocznicą urodzin Marii Konopnickiej – poetki, nowelistki epoki pozytywizmu i działaczki społecznej oraz w związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2022 Rokiem Marii Konopnickiej.

W związku z realizacją tego projektu wydaliśmy e-book pt. „Co słonko widziało? – promocja twórczości Marii Konopnickiej dla dzieci”, w którym zamieściliśmy wybór relacji i zdjęć z wydarzeń, które były realizowane w ramach projektu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w 2022 roku.

Plik do pobrania

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.