Spotkanie warsztatowe z sesją fotograficzną pt. "Z książką w tle"

Opublikowano: 19.05.2023

W ramach inicjatywy oddolnej Fotograficzne zbliżenia Renaty Rudowicz, odbyło się spotkanie warsztatowe z sesją fotograficzną Z książką w tle, które tym razem poprowadziła Anna Małkowicz.

Warsztaty miały na celu wykorzystanie wiedzy i umiejętności z zakresu fotografii oraz stworzenie kreatywnych, fotograficznych prezentacji spotkań czytelnika z książką. Fotografie będą inspirowały ludzi do czytania książek i pokazywały, jak można połączyć pasje czytania z fotografią.

Anna Małkowicz, doświadczona fotografka, dla której chwytanie emocji i zapisywanie ich na matrycy jest najpiękniejszą rzeczą, jaką daje aparat fotograficzny, podzieliła się wczoraj z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami spotkania.

Efekty zobaczymy podczas wystawy podsumowującej projekt, która odbędzie się 16 czerwca 2023 r. w Filii "Siódemka", godz. 17.00, ul. Sosnowa 16 w Koninie. To będzie doskonała okazja, aby zobaczyć efekty pracy uczestników warsztatów i podziwiać ich kreatywność w tworzeniu prezentacji czytelnika z książką.

Serdecznie zapraszamy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.