Międzypokoleniowe warsztaty z kodowania

MBP w Koninie
ul. Dworcowa 13
Konin
  Obowiązują zapisy: tel. 63 242 74 60, liczba miejsc ograniczona.
  Zajęcia | Warsztaty

Zapraszamy seniorów i dzieci oraz młodzież na międzypokoleniowe warsztaty z kodowania w bibliotece pt. Photony - programowanie i świat mediów, które realizujemy w ramach projektu LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 3.

Odbiorcy: dzieci, młodzież, seniorzy.

Miejsce: MBP w Koninie, sala konferencyjna, ul. Dworcowa 13.

Termin:8 maja, godz.10.30

Obowiązują zapisy: tel. 63 242 74 60, liczba miejsc ograniczona.

Podczas warsztatów nastąpi wymiana doświadczeń różnych grup wiekowych i kulturowych, podczas których wykorzystamy najnowsze technologie i nauczymy się ich bezpiecznie używać.

Nasz robot Photon pomoże wam pokonać skomplikowaną trasę i otrzymać “prawo jazdy” na poruszanie się po mediach społecznościowych. Przygotuj się do egzaminu na prawo jazdy…, a dokładniej: na „prawo”, które potwierdzi twoje umiejętności sprawnego poruszania się po świecie informacji. Aby je zdobyć, będziesz musiała/musiał opanować kilka zasad. Trasa jest nieprzewidywalna: w sześciu rundach zmierzysz się z 36 sytuacjami i wieloma przeszkodami!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.