Skip to main content

Spotkania podróżnicze z Teresą Zawadzką - Gruzja

  Piątek, 31.05.2024 godz. 11:00
  wstęp wolny
  Spotkanie

Podróżuję bo lubię – kontynuacja podróży z Teresą Zawadzką.

W ramach ,,Laboratorium Dojrzałości 3’’ odbędą się trzy spotkania podróżnicze z Teresą Zawadzką:

  • Hiszpania
    Miejsce: MBP w Koninie, sala konferencyjna, ul. Dworcowa 13
    Termin: 20 maja 2024 r., godz. 11.00
    Wstęp wolny.
  • Indie
    Miejsce: DDPS w Koninie,
    Termin: 29 maja 2024 r., godz. 10.00
    Spotkanie zarezerwowane dla pensjonariuszy i mieszkańców Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych w Koninie.
    Spotkanie organizuje Filia "Medyczna" MBP w Koninie.
  • Gruzja
    Miejsce: MBP w Koninie, sala konferencyjna, ul. Dworcowa 13
    Termin: 31 maja 2024 r., godz. 11.00
    Wstęp wolny.

W Europie nie była tylko w Portugalii. Zostawiła ją sobie jako wisienkę na torcie na zasłużonej emeryturze. Od ponad 20 lat podróżuje po całym świecie bo, jak mówi, bardzo to lubi. Teresa Zawadzka była w Meksyku, Indiach, Azji, Europie, ale Polskę też lubi.

Jest pogodna, energiczna, dużo czyta i lubi podróżować. Ciekawa życia, zabawna i bardzo dobrze zorganizowana. Kiedyś była nauczycielką, teraz na emeryturze, to ona uczy się od świata. Na wymarzone wyprawy odkłada długo, bo jak mówi, ze skromnej emerytury nie da się za bardzo poszaleć.

Od zawsze marzyłam, żeby na emeryturze wreszcie pozwiedzać. Zobaczyć miejsca, które znałam tylko z przewodników, opowieści znajomych czy telewizora. I choć moja emerytura jest naprawdę mała, jak się czegoś bardzo chce, pieniądze na marzenia zawsze da się zorganizować.

– zapewnia Teresa Zawadzka

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.