XLIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Milowy Słup”

Piątek, 20.09.2024
  MBP w Koninie
ul. Dworcowa 13
Konin
  Konkursy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza do udziału w 44. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Milowy Słup”.

Celem konkursu jest:

• promocja twórczości poetyckiej,
  • rozwijanie i wspieranie aktywności twórczej,
  • ujawnienie talentów,
  • opublikowanie wierszy nagrodzonych i wyróżnionych.

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie i Miasto Konin, współorganizatorami: Towarzystwo Przyjaciół Konina i Konińska Fundacja Kultury. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina.

XLIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Milowy Słup” odbędzie się w ramach III KONIŃSKIEJ JESIENI POETYCKIEJ.

Termin nadsyłania prac upływa 20 września 2024 roku.

Alfabetyczna lista laureatów opublikowana zostanie 18 października 2024 roku na stronie www.mbp.konin.pl

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 16 listopada 2024 roku, drugiego dnia III Konińskiej Jesieni Poetyckiej.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne, statuetki oraz upominki.

O wysokości nagród poinformujemy w terminie późniejszym.

Pliki do pobrania: